Vi gør din hverdag nemmere

På denne side finder du vores kontaktoplysninger. Ønsker du at blive kontaktet af en af ​​os hos Exsitec, kan du udfylde formularen nederst på siden.

 

 

 

Kontakt

31 15 44 00
info@exsitec.dk

Fakturering

CVR: 31171377
faktura@exsitec.dk

Bankoplysninger

Nykredit Bank
Reg: 8117 Konto: 0003265425
IBAN: DK2681170003265425
SWIFF: NYKBDKKK

Salg & administration

johnny-hansen-kontakt-2

Johnny Hansen
CEO | Visma ERP Senior Arkitekt

  31 15 44 00
  johnny.hansen@exsitec.dk

peter-knudsen-kontakt

Peter Knudsen
COO | Salgsdirektør, Konsulentchef og HR-chef

  51 90 44 50
  peter.knudsen@exsitec.dk

mette-thuun-kontakt

Mette Thuun
CFO | Økonomiansvarlig

  92 15 20 18
  mette.thuun@exsitec.dk

simon-ballegaard-kontakt

Simon Ballegaard
Salgschef Visma ERP

  52 19 00 71
 simon.ballegaard@exsitec.dk

Joachim-holmstoel-2023-kontakt

Joachim Holmstoel
Salgskonsulent IT

  44 14 41 21
  joachim.holmstoel@exsitec.dk

patrick-bisballe-kontakt

Patrick Bisballe
Marketingkonsulent

  92 15 47 72
  patrick.bisballe@exsitec.dk

christina-bollinger-kontakt-kontakt (5)

Christina Bollinger
Marketingkonsulent


christina.bollinger@exsitec.dk

claus-bramstorp-kontakt

Claus Bramstorp
Køkkenmedarbejder



Visma Business & Business NXT

Tor-Daniel-2023-kontakt

Tor Daniel Nielsen
Teamleder & Senior Visma konsulent

  92 15 05 75
 tor.daniel.nielsen@exsitec.dk

kristoffer-borgen-skov-kontakt

Kristoffer Borgen Skov
Senior Visma ERP konsulent

  92 15 36 97
  kristoffer.skov@exsitec.dk

joakim-jensen-kontakt

Joakim Jensen
Visma ERP konsulent

  92 15 46 51
  joakim.jensen@exsitec.dk

emilie-nygaard-kontakt

Emilie Nygaard
Visma ERP konsulent

  92 15 46 53
  emilie.nygaard@exsitec.dk

alexander-schmidt-kontakt

Alexander Schmidt
Visma ERP konsulent

  92 15 26 82
 alexander.schmidt@exsitec.dk

Jack ONiell-kontakt-1

Jack O'Neill
Visma ERP konsulent

  92 15 03 44
 jack.oneill@exsitec.dk

Magnus-Birkoe-2023-kontakt

Magnus Birkø
Visma ERP konsulent

  92 15 97 94
 magnus.birkoe@exsitec.dk

Tobias-Kyndesen-2023-kontakt

Tobias Kyndesen
Visma ERP konsulent

  92 15 37 05
 tobias.kyndesen@exsitec.dk

Anton Folden-kontakt-2

Anton Folden
Visma ERP konsulent

  92 15 46 58
  anton.folden@exsitec.dk

Visma.net ERP

henrik-lilleør-kontakt

Henrik Lilleør
Teamleder Visma.net & ERP konsulent

  92 15 46 49
henrik.lilleor@exsitec.dk

anita-khajooei-2023-kontakt (1)

Anita Khajooei
Visma ERP konsulent

  92 15 27 55
  anita.khajooei@exsitec.dk

Lasse-Vinkler-2023-kontakt

Lasse Vinkler
Visma ERP konsulent

  92 15 20 19
 lasse.vinkler@exsitec.dk

Gustav-sørensen-kontakt-1

Gustav Sørensen
Visma ERP konsulent

  92 15 16 95
  gustav.soerensen@exsitec.dk

gustav-jensen-2023-kontakt

Gustav Jensen
Visma ERP & OSR konsulent

 92 15 27 88
gustav.jensen@exsitec.dk

thorbjorn-rasmussen-kontakt

Thorbjørn Rasmussen
Visma ERP & OSR konsulent

 92 15 46 74
thorbjorn.rasmussen@exsitec.dk

Qlik & BI

Klaus-skalds-2023-kontakt-f

Klaus Skalts
Teamleder & Senior Qlik-konsulent

  92 15 27 39
  klaus.skalts@exsitec.dk

Janus-skov-2023-kontakt (2)

Janus Stensig Skov
Senior Qlik-konsulent

stina-lanver-kontakt

Stina Lanver
Qlik & BI-konsulent

  92 15 98 56
  stina.lanver@exsitec.dk

IT-Drift & Sikkerhed

bo-baadsgaard-jensen-kontakt

Bo Baadsgaard Jensen
Teamleder & Senior IT-konsulent

  92 15 04 84
  bo.jensen@exsitec.dk

daniel-fink-jensen-kontakt

Daniel Fink Jensen
IT-konsulent

  51 90 37 50
 daniel.jensen@exsitec.dk

rasmus-rasmussen-kontakt

Rasmus Rasmussen
IT-konsulent

  92 15 04 85
  rasmus.rasmussen@exsitec.dk

Mads-kejser-2023-kontakt

Mads Neergaard Kejser
IT-konsulent

  69 15 44 05
  mads.kejser@exsitec.dk

Daniel-Svenstrup-2023-kontakt (1)

Daniel Raagaard Svenstrup
IT-konsulent

 92 15 41 24
 daniel.svenstrup@exsitec.dk

Jonas-schmidt-2023-kontakt

Jonas Thykjær Schmidt
IT-supporter

  92 15 44 29
 jonas.schmidt@exsitec.dk

sune-nielsen-kontakt-2023

Sune Bjerregaard Nielsen
IT-supporter

  92 15 47 83
  sune.nielsen@exsitec.dk

sune-bohl-2023-kontakt

Sune Bohl
IT-supporter

  92 15 38 23
  sune.bohl@exsitec.dk

Mikkel-Kristensen-kontakt (1)

Mikkel Kristensen
IT-supporter

  92 15 00 11
  mikkel.kristensen@exsitec.dk

Udvikling

morten-korsgaard-kontakt

Morten Korsgaard
Teamleder & Senior Udvikler

  92 15 39 75
  morten.korsgaard@exsitec.dk

erik-larsson-kontakt

Erik Larsson
Senior Udvikler

  92 15 38 20
 erik.larsson@exsitec.dk

frederik-grundholm-kontakt

Frederik Grundholm
Senior Udvikler

  92 15 47 06
  frederik.grundholm@exsitec.dk

Nichlas-nielsen-kontakt

Nichlas Søgård Nielsen
Senior Udvikler

  92 15 46 91
  nichlas.nielsen@exsitec.dk

kevin-hornbek-knudsen-2023-kontakt

Kevin Hornbek-Knudsen
Udvikler

  92 15 45 81
  kevin.hornbek-knudsen@exsitec.dk

Emil-Pedersen-2023-kontakt

Emil Pedersen
Udvikler

  92 15 16 93
  emil.pedersen@exsitec.dk

 

 

 

Du kan også udfylde formularen herunder, og vi vender tilbage til dig hurtigst muligt